lubawamtb18

VI Maraton MTB Po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich. Lipy k/Lubawy 14.07.2018r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Artur DudkiewiczM3(FIT)
Cyliści RypinŚwiedziebnia 2
2.Janusz OkraszewskiM4(FIT)
Cykliści RypinRypin
3.Weronika StapelKobiety(FIT)
BKK RANT BartlszyceBartoszyce
4.Bartosz Gredzinski M2(MEGA)
Kross Staff TeamMława
5.Jakub RafińskiM3(2002-2003)HOBBY
Grabowo-WałdykiWiśniewo
6.Adam NiesiobędzkiM1(FIT)
Cukiernia przy GdańskiejLubawa
7.Agnieszka GrzelakKobiety(FIT)
-Brodnica
8.Szymon StandarskiM3(FIT)
BrakRybno
9.Jarosław BeltM5(MEGA)
MTB Eldar ŚwiecieŚwiecie
10.Arkadiusz RuczyńskiM4(FIT)
Hydropress MTB TeamElbląg
11.Grzegorz NiesiobędzkiM4(FIT)
Cukiernia przy GdańskiejLubawa
12.Bartek BorkowiczM3(FIT)
LIPA MTBLipno
13.Sebastian KwiatkowskiM4(FIT)
Mamy Tu Błoto IławaIława
14.Rafał SzauerM3(FIT)
LKK Ziemia LubawskaLubawa
15.Michal BuchalskiM1(2006 i młodsi)HOBBY
BR DUO MTB TeamIława
16.Iwona Zaniewska Kobiety(MEGA)
Cryospace OlsztynOlsztyn
17.Michał PalczewskiM2(FIT)
Grabowo
18.Piotr BuchalskiMężczyźni(2001 i starsi)HOBBY
BR DUO MTB TeamIława
19.Krzysztof Romanowicz M4(MEGA)
M-TEAMGutkowo
20.Dariusz LaskowskiM5(MEGA)
Finisher.plŁomianki
21.Bartek MęzińskiM3(MEGA)
Finisher.plOlsztyn
22.Dawid OrnowskiM4(FIT)
ORKA MEBLE LUBAWALubawa
23.Dagmara Buber- BubrowieckaKobiety(FIT)
zButaSZTUM
24.Zbigniew KołatkaM5(FIT)
-Iława
25.Bartłomiej NalazekM2(FIT)
PSP MrągowoRybno k. Mrągowa
26.Ryszard SzczepańskiM5(FIT)
Lubawa
27.Ewelina BuczkowskaM3(FIT)
LubawaLubawa
28.Tomasz PiątkowskiMężczyźni(2001 i starsi)HOBBY
Team NINALubawa
29.Łukasz LewickiM3(FIT)
KKS Masters BrodnicaBrodnica
30.Joanna KwiatkowskaKobiety(FIT)
Mundur na RowerzeIława
31.Waldemar Zurel M5(FIT)
Cyklisci rypinRypin
32.Tomasz RychlewskiM4(MEGA)
zButaCzernin
33.Daniel SkibińskiM3(FIT)
KKS Masters BrodnicaBrodnica
34.Dominik JakubowskiM1(MEGA)
SUNRACE Mossopolska.plBrodnica
35.Mariusz KowalkowskiM3(MEGA)
Cryospace OlsztynLubawa
36.Szymon MarchlewskiM1(2006 i młodsi)HOBBY
Grabowo
37.Marcin MarchlewskiM1(FIT)
KOMOBIKE SCOTTLubawa
38.Danuta KołatkaKobiety(FIT)
IŁAWA BIEGAIława
39.Renata GuzowskaKobiety(FIT)
-Wiśniewo
40.Elżbieta PerczyńskaKobiety(FIT)
-Wiśniewo
41.Radosław KosińskiM4(FIT)
Tri NEGU Iława
42.Piotr JurczakM3(MEGA)
Zadroga Racing TeamBydgoszcz
43.Robert OstrowskiM4(FIT)
Terra LubaviaLubawa
44.Szymon KopańskiM3(FIT)
LUBAWALubawa
45.Andrzej TetmerM4(FIT)
HILDWiśniewo
46.Zdzisław GuzowskiM4(FIT)
OLCHAWiśniewo
47.Jarosław PiechnaM3(FIT)
_Świecie
48.PAWEŁ PĄCZKOWSKIM1(2006 i młodsi)HOBBY
IP Kwidzyn Bike TeamKWIDZYN
49.Robert ŻebrowskiM4(FIT)
MTB Ostróda TeamOstróda
50.Dariusz MoskałaM5(MEGA)
Toruń
51.Andrzej KłodawskiM5(FIT)
NMLNowe Miasto Lubawskie
52.JAROSŁAW ROMANOWSKIM4(FIT)
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZSUSZ
53.Wojciech SzczepanekM4(FIT)
OSiR LubawaLubawa
54.Kasia LaskowskaKobiety(MEGA)
Finisher.plŁomianki
55.Slawomir FurmanekM4(FIT)
Mtb Start Trec KartuzyTczew
56.Paweł LewandowskiM3(FIT)
Spółdzielnia RowerowaIława
57.Grzegorz ParadowskiM5(MEGA)
REM ELBLĄGElbląg
58.Michał WyżlicM2(MEGA)
Komobike ScottLubawa
59.Monika GuzowskaK3(2002-2003)HOBBY
brakLubawa
60.Marta GuzowskaK1(2006 i młodsze)HOBBY
brakLubawa
61.Jakub LaskowskiM1(2006 i młodsi)HOBBY
102design.plNowe Miasto Lubawskie
62.Andrzej KalichM3(MEGA)
CYKLISCI RYPINRYPIN
63.Patryk DmochewiczM1(2006 i młodsi)HOBBY
Wiśniewo Wiśniewo
64.Wiktoria BanackaK3(2002-2003)HOBBY
Wałdyki- GrabowoWałdyki
65.Tomasz OlenderM2(MEGA)
Terra LubaviaLubawa
66.Piotr DągowskiM1(FIT)
BrakLubawa
67.Katarzyna JakubowskaKobiety(FIT)
KKS MASTERS BrodnicaBrodnica
68.Paweł RafińskiM1(2006 i młodsi)HOBBY
Grabowo-WałdykiLubawa
69.Mateusz GrubalskiM1(2006 i młodsi)HOBBY
BrakLubawa
70.Joanna KalinowskaKobiety(FIT)
Cykliści RypinRypin
71.Kacper RudowskiM1(FIT)
Lubawa
72.Paweł ŁasińskiM4(MEGA)
VISOTEC BrodnicaBrodnica
73.Agnieszka JurkiewiczKobiety(FIT)
RDLP Olsztyn MTB TeamOlsztynek
74.Piotr SobierajskiM4(FIT)
wtw-poland.comBartoszyce
75.Paweł WenderlichM3(FIT)
Lipa MTBLipno
76.Justyna WiśniewskaKobiety(FIT)
HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAMOlsztyn
77.Łukasz KołodzińskiM2(FIT)
.Ostróda
78.Sławomir KaczorowskiM4(FIT)
brakLubawa
79.Dawid JaroszewskiM3(MEGA)
brak Nowe Miasto Lubawskie
80.Łukasz CybulskiM3(FIT)
BrakMorąg
81.Krzysztof KrygielskiM4(MEGA)
CRYOSpace OlsztynWójtowo
82.ZENON GRABOWICKIM5(FIT)
ZenoTeamIŁAWA
83.ANETA CZARZASTAKobiety(FIT)
ZenoTeamIŁAWA
84.Zenon WołoszczakiewiczM5(FIT)
ZenoTeamIława
85.Adam SeroczyńskiM2(FIT)
LodowacI IławaIława
86.Piotr MarkowskiMężczyźni(2001 i starsi)HOBBY
www wałdykiLubawa
87.Adam PODGÓRSKIM4(FIT)
Cykliści RypinRypin
88.Krzysztof PiaseckiM4(FIT)
Cyklisci RypinRypin
89.Zuzanna PodgórskaK2(2004-2005)HOBBY
Uks Cykliści RypinRypin
90.Krzysztof MroczekM4(FIT)
IP Kwidzyn Bike TeamDankowo-Kwidzyn
91.Bartosz JaworskiM3(FIT)
Epidemia Cyklozy MTB SuszKwidzyn
92.Martyna DykalskaK3(2002-2003)HOBBY
Cykliści RypinRypin
93.Michał ZurelM3(MEGA)
Cyklisci rypinRypin
94.MAREK STREKM4(FIT)
LIPA MTBLIPNO